سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 

      

 

      

 

      

 

      

شبکه ایران / غواص های مسکو و سن پترزبورگ در اقدامات پاکسازی در رودخانه «نوا» صفحاتی را کشف کردند که آیات قرآن بر روی آن نوشته شده بود.
به گزارش خبرگزاری شبستان، بر روی این صفحات همچنین عکس مسجد و خانه مقدس کعبه دیده می شد.
آیه های نوشته شده روی این صفحات شامل آیاتی از سوره های شورا،یاسین و آیت الکرسی است.
اما نکته ای که بسیار دارای اهمیت است این است که این صفحات کاملا سالم هستند و آیه ها و تصویر به خوبی روی آنها هویداست.
این در حالی است که چنین پاکسازی حدود سه قرن است که در این رودخانه انجام نشده است.
به گفته مقامات سن پترزبورگ،بسیاری از مردم برای مشاهده این صفحات که معجزه ای از جانب خدا به شمار می رود در اطراف رودخانه جمع شده بودند. 

      

 ناصر العمر که یکی از شیوخ وهابی است، فتوای جهاد نکاح مجاهدان سوریه با خواهران خود را صادر کرد! 
این شیخ وهابی که در شبکه سلفی «وصال» سخن می‌گفت اجازه داد که مجاهدین مسلح می‌توانند در غیاب زنان مجاهد نامحرم، با محارم خود عقد ازدواج بخوانند!! 

وی افزود: از مجاهدین خستگی‌ناپذیری که بر ضد کفر و ظلم رژیم سوری ـ ایرانی(!) می‌جنگند تشکر می‌کنم. 

ناصر العمر به انتقاداتی که علیه فتاوای ضد انسانی و ضد اسلامی آنان می‌شود نیز اشاره کرد و گفت: «بعضی ها دائماً از فتاوایی که برای خدمت به برادران مجاهدمان در سوریه صادر می‌شود انتقاد می کنند؛ اما از جرم جنایت و کشتار زنان و کودکان حرفی نمی زنند». وی چندی پیش نیز گفته بود زنان شیعه را به اسارت ببرید و در میان رزمندگان به صورت عادلانه تقسیم کنید. 

منبع: ابنا 

      

به گزارش جهان، مرحوم آیت الله العظمی سید احمد خوانساری بیماری زخم معده داشتند که احتیاج به عمل جراحی داشت، از طرفی ایشان سالخورده و از لحاظ جسمی ناتوان بودند و تحمل جراحی بدون بی هوشی نیز ممکن نبود. 
 
پیش از آن که عمل جراحی آغاز شود، ایشان اجازه بی هوش کردن را به پزشکان معالج ندادند  [ چون به نظر ایشان در صورت بی هوشی، تقلید مقلدینشان دچار اشکال می شد] از این رو به پزشک معالج فرمودند: 
« هرگاه من مشغول قرائت سوره ی مبارکه ی انعام شدم، شما مشغول عمل شوید من توجه ام به قرآن است و در این صورت هیچ مشکلی پیش نمی آید. [ایشان آن چنان به قرآن توجه پیدا می کردند که احساس درد نمی کردند.] همان طور هم شد و با تمام شدن عمل جراحی، قرائت سوره مبارکه انعام نیز به پایان رسید! 

      
   1   2      >